          SolarEdge P850-4RMXMBY (MC4)
          Trebuie să vă autentificați pentru a vedea informații
          P850-4RMXMBY MC4 Mai multe informații
          Unitate:
          Cod:180-004
          Model:P850-4RMXMBY
          Marcă:SolarEdge
          ÎntreruptOfertă specială
          Disponibilitate în stoc
          Descriere
          SolarEdge Power Optimizer P850
          Series connection of 2 x high power or bi-facial modules
           For high power/bi-facial, 2 in series, 125V, output cable length 2.2m, input 1.3m
          Power Optimizer Model
          Module Power
          Module Voc
          Typical Module Compatibility
          P600
          ≤600W*
          ≤96V
          2 x 60-cell PV modules
          P700
          ≤730W*
          ≤125V
          2 x 72-cell PV modules
          P800p (for parallel connection)**
          ≤800W*
          ≤83V
          Parallel connection of
          2 x 96-cell 5’’ PV modules
          P850 (for series connection)
          ≤850W*
          ≤120V
          Descărcări
          Videoclipuri
          Linkuri
          Manual de instalare
          Other
          Declarație de garanție
          {common::4::brochure}
          Certificate
          Administrarea comenzilor
          Specificații tehnice
          Other
          Greutate Netto
          Greutate
          1,064
          Internal article group
          Internal article group
          se_opt_2_mod
          Produse vizitate recent
          ÎntreruptOfertă specială
          SolarEdge P850-4RMXMBY (MC4)
          KBE Solar DB+ (Plus), 6mm, red, 1m (SU=100)