          SolarEdge P850-4RMXMBY (MC4)
          Трябва да сте влезли в системата, за да видите информацията
          Единица:
          Код:180-004
          Модел:P850-4RMXMBY
          Марка:SolarEdge
          ПрекратениСпециално предложение
          Наличност на склад
          Описание
          SolarEdge Power Optimizer P850
          Series connection of 2 x high power or bi-facial modules
           For high power/bi-facial, 2 in series, 125V, output cable length 2.2m, input 1.3m
          Power Optimizer Model
          Module Power
          Module Voc
          Typical Module Compatibility
          P600
          ≤600W*
          ≤96V
          2 x 60-cell PV modules
          P700
          ≤730W*
          ≤125V
          2 x 72-cell PV modules
          P800p (for parallel connection)**
          ≤800W*
          ≤83V
          Parallel connection of
          2 x 96-cell 5’’ PV modules
          P850 (for series connection)
          ≤850W*
          ≤120V
          Материали за изтегляне
          Видеоклипове
          Връзки
          Ръководство за инсталиране
          Други
          Декларация за гаранция
          {common::4::brochure}
          Сертификат
          Управление на поръчките
          Техническа спецификация
          Other
          Нетно тегло
          Тегло
          1,064
          Internal article group
          Internal article group
          se_opt_2_mod
          Наскоро посетени продукти
          SolarEdge P850-4RMXMBY (MC4)
          Прекратени
          K2 Dome S1000 small, 40mm