          AEROCOMPACT S15WD-2300 Wind deflector 15-2300 (90.6)
          Sie müssen angemeldet sein, um Informationen angezeigt zu bekommen
          S15WD-2300 Wind deflector 15-2300 (90.6) Mehr Informationen
          Einheit:
          Code:706151-2300
          Modell:
          Hersteller:AEROCOMPACT
          Verfügbarkeit Warenbestand
          Beschreibung
          Steel sheet 0.6mm coated, punched, bended, matching module length 2001-2250 mm / 78.8-88.6'', length 2300 mm / 90.6'', tilt 15°, steel DX51D, coating AZ185 >> Depending on conditions of storing the steel sheets, and the weather, the surface may change
          Technische Spezifikationen
          Other
          P
          Weight
          3,17 kg
          Internal article group
          Internal article group
          MOS_Roof_Aerocompact
          Kürzlich angesehene Produkte
          Limitiertes Angebot
          Tigo TS4-A-O MC4 comparable (700W)